Tijdens de publieksdagen van de AutoRAI (13-23 april) hebben Continental en Band op Spanning de banden van ruim 4.000 auto’s op de juiste spanning brengen. “Deze ‘spanningsactie’ in de RAI heeft naar verwachting circa 29.000 liter brandstof bespaard”, zo stelt men. .Voor deze actie trok op alle elf publieksdagen van de AutoRAI een team van Continental en Band op Spanning de parkeergarages van het RAI-complex in. Per dag werd van 400 auto’s de bandenspanning gecontroleerd en zo nodig weer op de adviesspanning gebracht. Hierbij bleek dat de helft van alle auto’s met een te lage bandenspanning rijdt. Door op de RAI de banden van 4.000 auto’s op de juiste spanning te brengen, kan naar verwachting bijna 29.000 liter brandstof worden bespaard.
Met deze actie zegt Continental consumenten steekhoudende én geldbesparende argumenten te geven om regelmatig aandacht te besteden aan (de conditie van) de banden.
Plaats een reactie!
Autobanden tweets
Maak snel uw afspraak hier! #airco #apk #onderhoud #storingen #banden en meer...... #Beilen #Hijken #Assen http://t.co/lELEotB2
#Demo #Banden Demonenteerapparaat.
Speciale prijs.
Direct beschikbaar!
bij #Jaritechniek Jari Techniek Hoogeveen http://t.co/cp57nmv1
"Vind ons leuk" op #Facebook en blijf op de hoogte van leuke #acties en interessant nieuws over #banden, #onderhoud, #schade en veel meer!
Bezuinig niet op nieuwe #autobanden! Koop daarom dus bij Bandenonline! http://t.co/04vufOJa











