De verkoop van de milieuvriendelijke Bridgestone Ecopia EP150-band is gestart. De band werd eind vorig jaar op de International Motor Show (IAA) in Frankfurt (Duitsland) al onthuld, maar inmiddels is de productie
op gang gekomen. De Ecopia EP150 heeft een lagere rolweerstand en combineert een grote mate van veiligheid onder natte omstandigheden met een lager brandstofverbruik en een lagere CO2-uitstoot. De band voldoet aan de uitdagende en in het verleden niet te verenigen doelstellingen van een optimale veiligheid onder natte omstandigheden en een lagere rolweerstand, die leidt tot een lager brandstofverbruik en een lagere CO2-uitstoot.
Bridgestone heeft deze doorbraak gerealiseerd met behulp van de ontwikkeling van een Nano Pro-Tech compound, die de rolweerstand vermindert door het energieverlies in de toplaag tijdens het draaien te beperken. Het nieuwe profieldesign bestaat uit gekoppelde blokken en smalle ribben, waardoor de contactdruk en de remprestaties onder natte omstandigheden worden verbeterd. De Ecopia EP150 heeft vergeleken met de huidige Bridgestone-producten in dezelfde maten een 15% lagere rolweerstand, waardoor de band het brandstofverbruik en de CO2-uitstoot gemiddeld met 3%1 verlaagt. De Ecopia EP150 zal als band voor de vervangingsmarkt en voor eerste montage worden geïntroduceerd voor compacte en middelgrote auto’s met 14 – 16 inch velgen in de 55 – 65-serie.
Plaats een reactie!
Autobanden tweets
RT @BandenBob: RT dit bericht als jij ook simpel, snel en goedkoop #autobanden wilt kopen! http://t.co/RATMeSGc
Koop nu #autobanden online. Veel voordeliger dan bij bv #kwikfit of #euromaster Bekijk het aanbod http://t.co/a1oLk1U0
Nieuwe velgen te duur ? Laat uw oude velgen opknappen bij Topvelg ! #velgen #stralen #spuiten #poedercoaten #richten
#Velgenschade? Dankzij onze vakkundige reparatie kunnen wij uw bestaande #velg er weer als #nieuw uitlaten zien! Check onze nieuwe website!











