In Belgie worden banden duurder. De Belgische media schrijven dat de belangrijkste producenten op 1 mei een prijsverhoging van minstens 3 procent toepassen op banden voor personenauto’s. Zo zou Continental per deze datum een prijsstijging met gemiddeld 3 procent aankondigen voor zomerbanden voor personenwagens en een stijging met 5 procent voor de winterbanden. De banden voor trucks worden gemiddeld 5,5 procent duurder. De verhogingen bij Conti zou het gevolg zijn van een forse verhoging van de prijzen van grondstoffen, waaronder rubber, ruwe aardolie en staal.
Volgens de media verhogen ook de andere grote bandenmerken Michelin, Pirelli, Uniroyal en Semperit hun prijzen. Goodyear zegt in Het Nieuwsblad te rekenen op een gemiddelde verhoging van 4,5 procent.
Plaats een reactie!
Autobanden tweets
"U rijdt met cuppende banden, mag dat?" Check 't antwoord van onze #autobanden specialist!: http://t.co/zksTtJQ4
Aeolus stapt in Europese markt personenautobanden Banden portaal: http://t.co/re3ZsNTv via @bandenport #banden #autobanden #aeolus
- 2dehands velgen - winterbanden nieuw audi A3 / passat: Aangeboden: winterbanden nieuw audi A3 / passat... http://t.co/g38DQ2QJ #velgen









